Гарантія

Якість матеріалів і складання від професіоналів "Golden Art"

Довіряючи нам виготовлення та встановлення меблів для Вашої кухні, Ви тим самим погоджуєтесь на придбання надійного, якісного, комфортного меблевого кута, що радує око. Нашим клієнтам ми можемо гарантувати:
● Найвищий рівень якості всіх кухонних меблів. Ми володіємо власним сучасним виробництвом, куди допускаються лише висококласні майстри з великим досвідом роботи; виготовлення виробів здійснюється на італійському, німецькому і бельгійському професійному обладнанні.
● Контроль якості на всіх етапах виготовлення: дизайн, проектування, виробництво, монтаж.
● Наявність всіх найкращих на ринку брендів фурнітури та меблевих матеріалів. Наприклад, Kessebohmer, Hettich, Blum.
● Найякісніші комплектуючі на всьому українському ринку. На відміну від дешевої фурнітури, якою користуються багато виробників меблів. Ми регулярно проводимо аналіз лідируючих меблевих салонів, щоб в цьому переконатися. У нас Ви отримуєте кращі кріплення і нелицьову фурнітуру, навіть при замовленні бюджетних меблів.
● Не завищені ціни. Ми проводимо постійний моніторинг цін на ринку, та ніколи не забуваємо про те, що якість і довговічність кухонних меблів стоїть на першому місці.
● Також відзначимо, що ламінована плита (основна складова меблів), яка використовується нашою компанією, найміцніша і якісніша з усіх, що представлені на ринку України (хоча ціни на неї у нас і невисокі).
● Швидкість проектування, виготовлення, складання і монтажу кухонних меблів без втрати якості, здача всіх проектів в термін.
● Повна відповідність всім ескізами і проектам.
● Натуральні, екологічні сертифіковані матеріали.
Саме тому компанія "Golden Art" не боїться надати довгу і повноцінну гарантію на свої кухні і окремі кухонні меблі - від 12 до 24 місяців з дня установки.

Правила експлуатації

● Намагайтесь уникати постійного впливу води та вчасно її витирайте.Особливу увагу зверніть на стики стільниць.
● Також буде непогано, якщо зможете зберігати баланс температури(не вище 15 ° С) і вологи (70%) в своїй кухні.
● Кухонні меблі з натурального дерев'яного масиву протирати кращезасобами, в склад яких входить віск (не використовуйте вологу губку).

Гарантійне обслуговування

Ми повністю впевнені в якості та строкові служби, виготовлених нами меблів. Однак, в разі виявлення виробничого дефекту, ми зобов'язуємося безкоштовно усунути дефект або ж замінити всі потрібні деталі або матеріали. Все це ми зобов'язуємося виконати протягом гарантійного терміну на меблі.

Всі меблі компанії "Golden Art" відповідають вимогам Державних санітарних норм і правил. Також наша компанія надає гарантію на складання меблів, ми готові до розрахунку лише після повної зборки та установки меблевих об'єктів нашими професіоналами.